Vánoční ozdoby - družstvo umělecké výroby Dvůr Králové nad Labem prodává ozdoby do celého světa. A každý zákazník má úplně jiný vkus. Co se líbí u nás, to se nelíbí v Itáli, či Americe a naopak. Podívejte se s námi do míst, kde si obchodníci z celého světa vybírají ozdoby pro své zákazníky
Obchod na centrále Vánočních ozdob však můžete navštívit také a nyní před vánocemi mají dokonce speciální otvírací dobu:
19.03.2025 - K pokládce prvních asfaltových vrstev na budoucím dálničním úseku D35 Hořice-Sadová dojde ve čtvrtek 20. března 2025.
10.02.2025 - Ve dnech 11. a 12. února 2025 bude na královédvorské poliklinice mimo provoz RTG zřízení z důvodu údržby. V tyto dny můžete využít RTG v nemocnici.